Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hea hind

Muruniiduk Jonsered LM2253CMDA 4x4; bensiinimootoriga iseliikuv + Õli

Tootekood165566

642,00 € Sh. KM

Komplekti koguhind: 642,00 € Sh. KM

1 x Õli 4T; 0,6l muruniidukite ja murutraktorite mootoritele   +0,00 €

Komplekti koguhind: 642,00 € Sh. KM

Kogus:
  • 1 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Jonsered
Mootori tüüp Bensiin, Neljataktiline
Kasulik väljundvõimsus 2700 W
Mootori töömaht 160 cm3
Mootori tootja HONDA
Mootori tüüp GCV 160
Muru lõikelaius 53 cm
Lõikekõrgus 25-102 mm
Lõikekõrguse tasemed 9
Soovitatav murupind 1700 m²
Korpuse materjal Teras
Grass lõikamise süsteem Kogumine kogumiskorvi, Külgmine väljavise, Multšimine, Tagant väljavise
Koguri maht 65 l
Starteri tüüp Käsitsi
Tagarattavedu +
Esirattavedu +
Iseliikuv Jah
Soovituslik õlivahetus Esmane õlivahetus peale 5 töötundi, Regulaarne õlivahetus peale 50 töötundi
Riigis nagu Rootsi, kus 75 protsenti maapinnast on kaetud metsaga, on üsna loomulik, et metsandus on üks kõige tähtsamatest kommertstööstustest. Teiseks tüüpiliseks Rootsi päritolu omaduseks on püüdlus tehnoloogilise arengu poole. Seega pole juhus, et maailma esimene lihtne ühe mehe kettsaag leiutati Rootsis juba 1954. aastal, täpsemalt Jonseredis, Göteborgist mõni miil kirdesse jäävas metsamaastikul asetsevas väikeses tööstuskülas. 
 
Sel ajal asustasid Põhjamaade metsakogukondasid põlvkondade viisi elukutselised puuraidurid, tugevad mehed, kes elasid ja töötasid lihtsates tingimustes karmis kliimas. Nende elu vähem raskemaks ja ohtlikumaks muutmine sai üheks Jonseredi põhimissiooniks. 
 
 
Soovitame:
 Alates sellest on Jonseredi insenerid jätkanud professionaalse kettsae arenduse juhtimist kuni tänapäeva mudeliteni, mille põhiomadusteks on uuenduslikud lahendused: ketipidur, vibratsioonisummutus, turboõhupuhasti jne. Samuti on nad töötanud välja kaasaegse tehnika ning õpetanud seda tõhusat ja tööjõudu kokku hoidvat meetodit kogu maailmas. 
 
Tänastele professionaalsete ja poolprofessionaalsete kettsaagide kasutajatele on Jonsered ikka veel metsas tõeliselt tõhusa ja usaldusväärse töötaja sünonüümiks. Kuid nende teadmised kergetest ja tõhusatest mootoritest, ergonoomiast ja looduse eest hoolitsemisest on samuti pannud aluse Jonseredi poolt tänapäeval pakutavale täielikule mudeliseeriale. Pärand ja teerajaja hing, mille eest nad hoolitsevad tänaseni.