Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Muruniiduk Jonsered LM2146CMDAH bensiinimootoriga iseliikuv + Õli

Tootekood300132


Tootja Jonsered
Kaal 29 kg
Kogukaal koos pakendiga 35,8 kg
Mootori tüüp Bensiin, Neljataktiline
Kasulik väljundvõimsus 1900 W
Mootori töömaht 145 cm³
Mootori tootja HONDA
Mootori tüüp Honda GCV160
Muru lõikelaius 46 cm
Lõikekõrgus 30-80 mm
Lõikekõrguse tasemed 6
Keskne lõikekõrguse reguleerimine Jah
Soovitatav murupind 1100 m²
Korpuse materjal Teras
Grass lõikamise süsteem Kogumine kogumiskorvi, Multšimine, Tagant väljavise
Koguri maht 50 l
Starteri tüüp Käsitsi
Reguleeritav kiirus +
Iseliikuv Jah
Loputamine Jah
Kuullaagrid Jah
Soovituslik õlivahetus Esmane õlivahetus peale 5 töötundi, Regulaarne õlivahetus peale 50 töötundi
Riigis nagu Rootsi, kus 75 protsenti maapinnast on kaetud metsaga, on üsna loomulik, et metsandus on üks kõige tähtsamatest kommertstööstustest. Teiseks tüüpiliseks Rootsi päritolu omaduseks on püüdlus tehnoloogilise arengu poole. Seega pole juhus, et maailma esimene lihtne ühe mehe kettsaag leiutati Rootsis juba 1954. aastal, täpsemalt Jonseredis, Göteborgist mõni miil kirdesse jäävas metsamaastikul asetsevas väikeses tööstuskülas. 
 
Sel ajal asustasid Põhjamaade metsakogukondasid põlvkondade viisi elukutselised puuraidurid, tugevad mehed, kes elasid ja töötasid lihtsates tingimustes karmis kliimas. Nende elu vähem raskemaks ja ohtlikumaks muutmine sai üheks Jonseredi põhimissiooniks. 
 
 
Soovitame:
 Alates sellest on Jonseredi insenerid jätkanud professionaalse kettsae arenduse juhtimist kuni tänapäeva mudeliteni, mille põhiomadusteks on uuenduslikud lahendused: ketipidur, vibratsioonisummutus, turboõhupuhasti jne. Samuti on nad töötanud välja kaasaegse tehnika ning õpetanud seda tõhusat ja tööjõudu kokku hoidvat meetodit kogu maailmas. 
 
Tänastele professionaalsete ja poolprofessionaalsete kettsaagide kasutajatele on Jonsered ikka veel metsas tõeliselt tõhusa ja usaldusväärse töötaja sünonüümiks. Kuid nende teadmised kergetest ja tõhusatest mootoritest, ergonoomiast ja looduse eest hoolitsemisest on samuti pannud aluse Jonseredi poolt tänapäeval pakutavale täielikule mudeliseeriale. Pärand ja teerajaja hing, mille eest nad hoolitsevad tänaseni.