Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Muruniiduk Bosch ROTAK 43 Li; 36 V; 2x4,0 Ah aku

799,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootekood 72404
Tootja Bosch
Kaal 13.7 kg
Kogukaal koos pakendiga 18,800 kg
Pakendi mõõtmed 794x514x499 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Akutoitega
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 36 V
Aku maht 4,0 Ah
Aku maht ja suurus 2x4,0 Ah
Laadimise kestus 120 min
Muru lõikelaius 43 cm
Keskne lõikekõrguse reguleerimine Jah
Grass lõikamise süsteem Kogumine kogumiskorvi, Tagant väljavise
Koguri maht 50 l
Korpuse materjal Plastik
Plastist kogumiskott +
Komplektis- High Power aku +
Kaasas laadija Jah
Murukammid +
Tähtis märkus Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3-4 laadimist

Akumuruniiduk Bosch ROTAK 43 Li on „Powerdrive Li+“ mootoriga ning 36 V Li-Ion akuga. Muruniiduk on suurepärane tööriist väiksemate muruplatside suuruses 500 – 800 m2 niitmiseks. Koos ühe laetud 4,0 Ah akuga on võimalik lõigata muru kuni 400 m2 (Märkus – ühe laetud akuga lõigatav muru sõltub lõigatava muru kõrgusest ja tihedusest. 400 m2 puhul on arvestatud muru keskmist kõrgust ja tihedust). Kiire laadimine – 80 % aku mahust laetakse 70 minutiga (täielikult laeb aku end 140 minutiga). Akudel puudub isetühjenemine ning mäluefekt. Tänu optimaalsele õhuvoolu tehnoloogiale on võimalik korjata kuni 99% lõigatud muru. Innovaatilised karastatud terasest terad võimaldavad lõigata igat tüüpi muru. Väga kerge, kaalub kõigest 13,7 kg. Murukamm võimaldab ideaalselt muru servani niita. LeafCollect funktsioon võimaldab tõhusalt sügisesi lehti korjata. Unustage bensiini lõhn ja jalgu jäävad elektrikaablid!

Komplektis:
2 x 36 V; 4,0 Ah High Power aku (86610)
• Laadija

Tähelepanu! Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3 – 4 laadimist.

Juriidilistele isikutele garantii 12 kuud, eraisikutele garantii 24 kuud.

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.