Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Leheimur-puhur Bosch ALS 30

Tootekood88878

91,00 € Sh. KM
Kogus:
  • >3 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 15:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 2 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist.

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 4.4 kg
Kogukaal koos pakendiga 6,241 kg
Pakendi mõõtmed 516x375x296 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Maksimaalne õhukiirus 300 km/h
Sisendvõimsus 3000 W
Vaakum (imemisvõimsus) 66 mbar
Koguri maht 45 l
Võib puhuda lehti Jah
Sobib lehtede imemiseks +
Komplektis kogumiskott +
Kasutamiseks on vaja toitejuhet (ei sisaldu komplektis) Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Õhuvool 800 m³/h

Lehepuhur-imur Bosch ALS 30 tagab sujuva ja ohutu töö. Ergonoomiline käepide võimaldab paremat kaalujaotust ja mugavamat käsitsemist. Purustussuhe 10:1 pikendab seadme kasutamist ilma pideva tühjendamiseta. Niiskuskindlast materjalist kogumiskott on kergesti paigaldatav ja tühjendatav. Võimas mootor võimaldab puhuda voolukiirusel 800 m3/h. Pehmendusega õlarihm ning seatav käepide ei väsita liialt kasutajalt. Maksimaalne puhuri kiirus on seadistatav kuni 300 km/h, mis eemaldab maapinnalt ka kleepuvad märjad lehed.

Komplektis:
Pehmendusega õlarihm
Kogumiskott; 45 l

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.