Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Laserkaugusmõõdik Bosch GLM 80 Professional

Tootekood63430


Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

Tootja Bosch
Kaal 0.7 kg
Kogukaal koos pakendiga 0.727 kg
Pakendi mõõtmed 230x160x80 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Aku pinge 3,7 V
Laadimise kestus 180 min
Tööulatus 80 m
Täpsus ±1,5 mm/m
Kaasas laadija Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, Pehme kott

Laserkaugusmõõdik Bosch GLM 80 Professional moodne tehnoloogia tagab mugava mõõtmise. Sisseehitatud 360° pöörde andur tagab parema funktsionaalsuse. Seadme mõõtekaugus on kuni 80 m ning mõõtetäpsus +/- 1,5 mm. Mõõdikul on suur ja automaatse taustavalgustusega ekraan. Laseri ja nurga mõõtmise kombinatsiooni uus funktsioon tagab parema täpsuse ja mugavuse kaudseks mõõtmiseks. Sisseehitatud Li-Ion aku võimaldab vabalt töötada ning täislaetud aku lubab kuni 25000 mõõtmist. Laadimiseks kasutab standardset micro-USB kaablit. Seadme tugev ja töökindel korpus kaitseb tolmu ja vee eest (IP 54) ning on põrutuskindel (1 m). Seadmel on 20 mälukohta.

Komplektis:
Laadija
Kaitsev kott

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.