Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Laserkaugusmõõdik Bosch GLM 50 C Bluetoothiga

Tootekood89236

153,00 € Sh. KM

Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

20,70 €23,00 €
tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
Kogus:
  • >3 toodet on laos.

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!


 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Tasuta tagastamine.
 Maksa kohe või kättesaades.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 0.1 kg
Kogukaal koos pakendiga 0.6 kg
Tööriista mõõtmed 106x45x24 mm
Pakendi mõõtmed 156x128x73 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Aku pinge 1,5 V
Aku maht ja suurus 2xAAA
Tööulatus 50 m
Täpsus ±1,5 mm/m
Laseri klass 2
Laseri lainepikkus 635 Nm
Mõõdab laiust/mahtu/pikkust Jah
Mõõdab Laiust, Mahtu, Pikkust
Väärtuste meelespea x30
Ühendamiseks nutiseadmega Bluetooth®
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, Pehme kott
Automaatne väljalülitumine Jah
Kaitseklass IP54

Laserkaugusmõõdik Bosch GLM 50 C Professional võimaldab andmete kiiret ja tõhusat edastust Bluetooth kaudu. Seade salvestab viimased 30 mõõtetulemust automaatselt. Mõõdikul on palju erinevaid funktsioone, alates märkimisfunktsioonist ning lõpetades 360˚ kaldsensorist, mis lihtsustab nurkade mõõtmist ja nivelleerimist. Seadet on lihtne käsitseda tänu valgustatud keeratavale värvilisele ekraanile. Tegemist on tugeva ja töökindla laserkaugusmõõdikuga. Rakendus Measuring Master annab võimaluse mõõtetulemusi vahetada ja talletada ning lisaks valmistada digitaalseid põhiplaane, importida olemasolevaid ja palju muudki.

Komplektis:
2 x 1,5 V; LR03; AAA patarei
Tekstiilist kott

Bosch tööriistadel 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastase garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.