Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kruvikeeraja Bosch GSR 18 V-EC TE; 18 V (ilma aku ja laadijata)

Tootekood87845

236,00 € Sh. KM
63,90 €71,00 €
tk
Aku Bosch GBA 18 V; 5,0 Ah; Li-lon
Aku Bosch GBA 18 V; 5,0 Ah; Li-lon
Kogus:

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 1.9 kg
Kogukaal koos pakendiga 3,650 kg
Pakendi mõõtmed 415x320x120 mm
Tööriista mõõtmed 251x78x239 mm
Mootori tüüp Akutoitega
Kiirus koormuseta 0-4200 min-1
Maksimaalne kiirus 4200 /min
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 18 V
Ilma aku ja laadijata Jah
ECP (elektrooniline elemendikaitse) Jah
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Energiatõhus harjavaba mootor Jah
Sisekuuskantpadrun (1/4") Jah
Pehme käepide Jah
Kipsikruvi läbimõõt 4,2 mm
Maksimaalne jõumoment 25 Nm
Komplektis on Magnetiline kruvikeerajate otsakute hoidik, Sügavuse tõkesti
Mahtuvusnäidiku indikaator Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, L-Boxx
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Sisendpinge / sagedus 18 V / DC
Tähtis märkus Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3-4 laadimist

Akukipsikruvikeeraja Bosch GSR 18V-EC TE on varustatud harjavaba mootoriga. Kompaktne ja võimas 18 V jõuülekanne võimaldab teostada 3400 kruvi sissekeeramise (1 x 4,0 Ah akuga) ning seda ka kitsastes tingimustes. Soojust juhtiv korpus aitab vältida üleliigset kuumust. Seadme pika kasutuse tagavad Bosch EC-mootoritehnoloogia koos Electronic Motor Protection (EMP) funktsiooniga.

Tähelepanu! Seade tarnitakse ilma aku ja laadijata.

Komplektis:
Kruviotsak PH 2
Magnet adapter
Sügavusepiirik
Kandekohver L-Boxx

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.