Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kõrgsurvepesur Karcher K 5 Compact

Tootekood72690


Tootja Kärcher
Kaal 11.5 kg
Kogukaal koos pakendiga 14,73 kg
Pakendi mõõtmed 516x295x282 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 2100 W
Maksimaalne rõhk 145 bar
Maksimaalne voolu määr 500 l/h
Ühendus „Quick Connect“ Jah
Võimalus pumbata vett Jah
Keerlev otsak Jah
Vesijahutusega mootor Jah
Komplektis on Rattad, Teleskoop-käepide
Komplektis otsak Vario-power
Komplektis kõrgsurve voolik 8 m
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.