Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kõrgsurvepesur Bosch AQUATAK Go Plus

Tootekood20604


Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

Tootja Bosch
Kaal 3.1 kg
Kogukaal koos pakendiga 6,450 kg
Pakendi mõõtmed 405x300x200 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 1350 W
Maksimaalne rõhk 100 bar
Maksimaalne voolu määr 300 l/h
Vooliku pikkus 2,5 m
survepesuri pihustustoru +

 Kõrgsurvepesur Bosch AQUATAK Go Plus on nelja rattaga väike ja kompaktne pesur. Pesur sobib teede, treppide ja akende pesuks. Oma 3,9 kg kaaluga on seade kergeim kõrgsurvepesur omas klassis. Kergelt transporditav ning suure liikumisvabadusega tänu kergele ja kompaktsele disainile ning praktilisele korpusele. Innovaatiline spiraalne voolik (2,5 m) rullub automaatselt ning säästab ruumi (kokku rullituna ainult 20 cm). Praktiline, väike, mobiilne ning väga võimas 1350 W mootor, mis opereerib 100 bar rõhuga. Maksimaalne voolu määr – 300 l/h. Maksimaalne tarbitava vee temperatuur – 40° C. Seadme kaal (ilma lisatarvikuteta) – 3,1 kg. Lisana kott (mõõdud – kõrgus 50 cm, põhja diameeter 15 cm.) Go Plus: Kerge voltida ja kaasas kanda käepidet, voolikut, kahte kaant ja pesuaine paaki.

Komplektis:
• Fan Jet pihusti otsik
• Voolik (2,5 m)
• Tarvikute komplekt kotis

Juriidilistele isikutele garantii 12 kuud, eraisikutele garantii 24 kuud.

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.