Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kettsaag Milwaukee M18 FCHS-121B; 18 V; 1x12,0 Ah akum.; juhtplaat 40 cm

Tootekood171096


Tootja Milwaukee
Kogukaal koos pakendiga 10 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Akutoitega
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Kas komplekt sisaldab akut Jah
Aku pinge 18 V
Aku maht 12,0 Ah
Aku maht ja suurus 1 x 12 Ah
Energiatõhus harjavaba mootor Jah
Laadimise kestus 130 min
Lindi pikkus 400 mm
Saeketi paksus -
Keti kiirus 12,4 m/s
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Kaasas laadija Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Toode on pakendatud kartongpakendisse

Milwaukee on globaalsel elektritööriistade turul tuntud nii professionaalsete elektriliste käsitööriistade kui ka lisatarvikute tootjana.

Ettevõtte tegutsemise algusest 1924 aastal, on Milwaukee professionaalidele pakkunud innovatiiliseid, jõuliseid ja äärmiselt efektiivseid tööriistu. Pidevad uuendused ja kohandumised klientide spetsiifiliste vajadustega aitavad tootjal haarata juhtpositsiooni liitium-ioon tehnoloogiaga tööriistade ja akude valdkonnas. Süsteemid M12™, M18™ ja M28™ on tarbijate seas laialt tuntud. Peale selle pakub Milwaukee oma klientidele ka aega säästvaid lisatarvikuid ning innovatiivilisi käsitööriistu. Milwaukee peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele stabiilseid ning kaasaegseid lahendusi, mis on kohandatud tööstuse mitmekesistamiseks. Pakkudes sellega kõrget tootlikkust ja jõudlust.

Selleks, et tagada oma klientidele kõrgeim kvaliteet, pöörab Milwaukee erilist tähelepanu koostööle professionaalidega üle maailma. Tootja analüüsib pidevalt töökohtade muutuvaid nõudmisi ning otsib parimaid võimalikke lahendusi, mis võimaldaksid kasutajatel töötada kiiremalt, mugavamalt ja targemalt.

Milwaukee teab oma kogemusest, et isegi väikseim detail on professionaalidele äärmiselt oluline. Selline eksklusiivne keskendumine kasutajale ei võimalda mitte ainult lahendada suuri väljakutseid reaalses töökohas, vaid kindlustab ka kõikide tooteliinide järjepideva uuendamise.