Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Ketassaag Bosch GKS 190 Professional + Kandekohver

Tootekood88718


Tootja Bosch
Kaal 4.2 kg
Kogukaal koos pakendiga 8,162 kg
Pakendi mõõtmed 438x341x285 mm
Mootori tüüp Elektri
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Ketta maksimaalne läbimõõt 190 mm
Kiirus koormuseta 5500 min-1
Maksimaalne kiirus 5500 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Ei
Sisendvõimsus 1400 W
Lõikesügavus 45°/90° 50/70 mm
Siseava läbimõõt 30,0 mm
Saab kasutada juhtrööpaga Ei
Komplektis on Lõikeketas, Paralleelne tugi
Juhtlaud ei kuulu komplekti Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Ketassaag GKS 190 Professional on lihtne ja võimas professionaalne saag. Tehnilised andmed: Võimsus: 1400 W. Lõikesügavus (90°): 70 mm. Lõikesügavus (45°): 50 mm. Siseava: Ø: 30 mm. Saeketta Ø: 190 mm. Tühikäigul: 5500 min-1. Kaal: 4,2 kg.

Komplektis:
16-hambaga saeketas OptiLine puidule (100106)
• Tolmuimemise adapter
• Paralleelne kaitsevõre mm-mõõtmetega
• Kandekohver

Bosch tööriistadel 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastase garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.