Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Ekstsentriklihvmasin Festool RO 125 FEQ-Plus

Tootekood60091


Tootja Festool
Kaal 1.9 kg
Kogukaal koos pakendiga 2.9 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 500 W
Kiirus koormuseta 300-600 min-1
Maksimaalne kiirus 600 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Jah
Lihvimisketta läbimõõt 125 mm
Lihvpadja vibratsiooni amplituud 3,6 mm
Imemisvooliku ühenduse läbimõõt 27 mm
Komplektis lihvplaat FastFix Ø125 mm (HT)
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, Systainer
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Festooli lugu algas 1925. aastal, kui Gottlieb Stoll asutas Saksamaal ettevõtte. Selle peamine tööpõhimõte oli parimaks kasutusviisiks kohandatud toodete ja süsteemilahenduste arendamine, et kasutajate igapäevast tööd tööriistade abil lihtsustada.

See nõue muutus tehnoloogilise arenduse tähiseks ja aitas Festoolil turuliidriks ning innovatsiooni, kvaliteedi ja hea partnerluse sünonüümiks saada.
Praegune turg on siiski teistsugune ja seetõttu proovib Festool spetsialiseeruda klientide spetsiifilisi vajadusi arvesse võttes. Ettevõte otsib pidevalt uusi tehnoloogiaid ja toob igal aastal turule uusi tooteid.
Festooli tööriistade hulka kuuluvad: juhtmeta trellid, elektrisaed, ketaslõikurid, puidutöötlemisseadmed, elektrilised lihvimismasinad ja poleerijad, elektrihöövlid, vaakumpumbad ja muud elektrilised tööriistad.

Festool garantii:
Kui soovite siis registreerime soetatud tööriista Festool süsteemis ning tagame Teile sellega kaasneva täisgarantii, mille hulka kuuluvad järgnevad eelised!

Täisgarantii (36 kuud) – Festool tööriistadele kehtib garanii, mille käigus vahetatakse tasuta isegi kuluvaruosad, mis annab eelise, et kolme aasta jooksul ei kaasne lisakulusid tööriista remondiga.

Vargusekindlus (36 kuud) – Juhul, kui Festool tööriist on varastatud ning varguse korral teavitatud politseid. Siis 5 tööpäeva jooksul, alates varguse kuupäevast, esitage Festool edasimüüjale politsei tõend ning SERVICE all-inclusive sertifikaat ning täitke hüvitustaotlus. Kui dokumendid on kontrollitud ja kinnitatud, saate uue tööriista edasimüüja juurdest vaid 150 € (KM-ga) haldustasu eest.

Rahatagastusgarantii (14 päeva) – Kõiki Festool tööriistu saab proovida 14 päeva alates ostust. Kui  antud tööriist Teid ei rahulda, võite selle tagastada ning saate raha tagasi.

Varuosade tarnegaranii (10 aastat) – Kui Festool ei saa garantiiajal vajalikke varuosasid pakkuda, vahetatakse Teie tööriist tasuta uue analoogi vastu.

Festool garantiitingimused kehtivad üksnes juhul, kui tööriist on registreeritud!