Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Lihvlint Dremel 408; 13 mm; K 60; 6 tk

Tootekood26694

3,50 € Sh. KM
Kogus:
  • 2 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse veebilehel hiljemalt kell 16:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 2 tööpäeva jooksul.

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Dremel
Kogukaal koos pakendiga 0,01 kg
Kasutatav läbimõõt 13 mm
Karedus 60 (teraosakesed tolli kohta)
Töötlemiseks Klaaskiud, Metall, Puit
Sobib seadmele Dremel 8220

Lihvlint Dermel 408. Selle abrasiivse tarvikuga saab siluda puitu ja klaaskuidu, eemaldada roostet metalli pinnalt ning vormida kummi pinda. Linte on kerge vahetada. Diameeter – 3,2 mm. Töödiameeter 13,0 mm. Karedus 60. Kogus – 6 tk.

Dremeli ettevõtte asutas Albert J. Dremel 1932. aastal Wisconsini osariigis USA-s.1993. aastal ostis ettevõtte Robert Bosch GmbH.
Dremeli pöörlevate tööriistade olemus avaldub erinevates 3000–37000 pööret minutis hõlmavates kiirustes. Dremel on äärmiselt mitmekülgne tööriist, mis võimaldab südamikus erinevaid tööriistu vahetades puurimist, ihumist, teritamist, lõikamist, puhastamist, poleerimist, lihvimist, freesimist ja graveerimist.Saadaval on nii akutoitega kui ka juhtmega mudelid. Nende tööriistadega saab kasutada sadu erinevaid Dremeli tarvikuid.
Dremel pakub ka mittepöörlevaid tööriistu: liimipüstoleid, lintsaage, kettsaage, jootekolbe. Kõik need on mõeldud täpse töö tegemiseks.

 

Soovitame:
DREMEL-i toodetel on 24-kuune garantii, ent nende professionaalsel kasutamisel kehtib 12-kuune garantii. Tööriistarikke korral tooge see koos ostudokumentidega lähimasse DREMEL tööriistade kauplusesse või võtke ühendust klienditeenindusega.